Forside Skjønnhet Hår Hårpleie Sjampo

Wella

Wella Professionals Ultimate Smooth Shampoo 250ml

Goodie-pris
268 NOK
Normalpris
335 NOK

Gjelder 31/07 - 03/08
Goodie-pris gjelder kun Goodie-medlemmer

Gjelder 31/07 - 03/08
Goodie-pris gjelder kun Goodie-medlemmer

Gratis frakt ved kjøp over 699 NOK som Goodie-medlem. Les mer
Levering innen 2-4 virkedager. Les mer
30 dagers returrett. Les mer
Wella Professionals Ultimate Smooth Shampoo er utviklet med Metal Purifier-teknologi for å rense håret for metaller. Når du bruker Miracle Oil Serum, blir håret næret på 30 sekunder, med en glatthet som varer i opptil 3 dager*.

Med Squalane og Omega-9 for å gi næring til håret på innsiden og gjenoppbygge håret på utsiden - dermatologisk testet og egnet for farget hår.

Den inneholder en blanding av noter fra jasmin, vanilje, bergamott, fersken og sandeltre - nyt duften av en blomsterbukett ved hvert bruk.

Påfør Ultimate Smooth Shampoo i vått hår og skum opp. Skyll og gjenta om nødvendig. Denne sjampoen renser skånsomt og effektivt med et luksuriøst skum.

For best resultat, bruk denne detox-sjampoen sammen med Ultimate Smooth Conditioner, Hair Mask og Miracle Oil Serum. Denne hårbehandlingen er ideell for egenpleie eller som en skjønnhetsgave.
Wella Professionals Ultimate Smooth Shampoo 250ml
Wella
Wella Professionals Ultimate Smooth Shampoo 250ml
268 NOK
335 NOK
Loading... >