Gjelder 29/07 - 07/08
Goodie-pris gjelder kun Goodie-medlemmer
Logg inn eller bli medlem
Viking
Viking Gravel Neo gummistøvler
Gjelder 29/07 - 07/08
Goodie-pris gjelder kun Goodie-medlemmer
-
38Bare noen få igjen
-
39Bare noen få igjen
-
40Bare noen få igjen
-
41Bare noen få igjen
-
42
-
43Bare noen få igjen
-
44Bare noen få igjen
-
45Bare noen få igjen
 Viking Gravel Neo er en funksjonell gummistøvel med kort skaft som fungerer både urbant når regnet siler ned og du må sykle til jobb og er en god innsats på en velpassende vanntett støvel for morgenturer med hunden i duggfriskt gress.   
 Støvelen er 100 % naturgummi og helt vanntett. Den er fôret med 4 mm neopren for å sikre at den sitter helt annerledes tett og godt i forhold til foten sammenlignet med klassiske gummistøvler og har en god profilert gummisåle som gir et godt fotfeste på både våte, glatte og gjørmete overflater.
 Den langsiktige komforten sikres av den støtdempende mellomsålen. De to gode trekkløkkene foran og bak på skaftet gjør det raskt og enkelt å stikke hull i støvelen 
 Viking Gravel Neo er en gummistøvel som oppfyller alle dine funksjonelle og estetiske krav. Ideell for sykling gjennom byen for en spasertur i skogen og hagearbeid.
 Tip! Bruk Gravel med en god sokk, og du har en kombinasjon som fungerer perfekt som en god varm vinterstøvel.