Goodie-pris gjelder kun Goodie-medlemmer Logg inn eller bli medlem
Goodie-pris gjelder kun Goodie-medlemmer Logg inn eller bli medlem
Goodie-pris gjelder kun Goodie-medlemmer
Asivik Ski Sock 2-pak er to par gode skisokker for deg som begge har det gøy i blått og grønt, gir den gass på rødt og utfordrer deg selv av og til de svarte eller i off slope hvor du vil ha full kontroll og nær kontakt med ski og støvler.
Skisokkene er laget i en myk og elastisk ullblanding som begge gir god isolasjon til tærne og sørger for å fjerne svette fra føttene slik at de ikke føles klam våte og kalde. Dette betyr mye på skiferien hvor du foretrekker å ikke ta av skistøvlene når du har startet.
Sokkene er naturlig artikulert slik at de sitter godt på foten og er tykkere på leggen og under foten der de trenger å avlaste trykket i skistøvlene, og det er ingen plagsom søm rundt tærne.
Asivik 2-pakk er et godt valg da det anbefales at du har 2-3 par skisokker på skiferien, slik at du alltid har et par som er tørt og varmt mens de andre tar en hviledag med luft og tørketid.