Gjelder 08/05 - 17/05
Asivik
Asivik Adventure Fleece, herre
accessibility.variation.selection
- Bare noen få igjen
- Bare noen få igjen
- Bare noen få igjen
- Bare noen få igjen
Goodie-pris **/*** - les vilkår Logg inn eller bli medlem
Goodie-pris **/*** - les vilkår
Asivik Adventure Fleece er en lett og elastisk fleece som er perfekt for alle typer aktiv bruk. Enten du bruker den som et mellomlag - under skallet eller skijakken eller som et ytre lag når ting blir veldig sterke, vil du sette pris på Adventure-fleecen din.
Den elastiske fleecen følger alle bevegelsene dine. En klar fordel for alle typer aktivt utendørsliv, skil¢b traill¢b, etc.
Det glatte eksteriøret sikrer at tr¢jen fungerer enkelt under jakken og ryggsekken uten å skape unødvendig friksjon. Det tar heller ikke opp mye plass under jakken, noe som også bidrar til god bevegelsesfrihet.
Adventure Fleece har en - hette som følger hodets bevegelser. Den er funksjonell i alle former for aktivitet. Hetten er laget for å sitte godt og ta minimalt med plass perfekt hvis du bruker den under ski- eller sykkelhjelmen.   
Ermene er forlenget og har hull for tommelen. Det er derfor du kan holde blodårene og baksiden av hånden varm mens du pakker opp utstyret ditt og spiser frokost på en solfylt høsttur. I tillegg gjør det lange ermet og tommelhullet at ermet kan trekkes inn i hansken på kalde ski- eller turdager.   
Det er to flate glidelommer foran som er flotte for oppbevaring av små gjenstander eller for oppvarming av kalde fingre under pauser underveis.
Adventure Fleece har et glatt og slitesterkt eksteriør som tåler slitasje mens du holder deg fin.
Innsiden er skrapet opp og er pent bl¢d mot huden. Samtidig gir den ripete innsiden av fleecen gode isolerende og - egenskaper.
Alt i alt er Asivik Adventure Fleece en veldig god teknisk fleece som er perfekt for alle typer aktiv bruk der du vil ha en lett og - fleece.
Vær oppmerksom på at fleecen er stor i størrelse. Det anbefales å gå ned en st¢relse sammenlignet med din normale st¢relse.