Gå til hovedinnhold
Forside Sport Dame Trøjer & sweatshirts

Asivik

Asivik Adventure Fleece, dame

Goodie-pris
708 NOK
Normalpris
885 NOK

Gjelder 08/05 - 17/05

Opptjen 708 stjernepoeng med Opptjen 885 stjernepoeng med Magasin Goodie

accessibility.variation.selection

Farge: Sort
Velg størrelse
Størrelse

Goodie-pris **/*** - les vilkår

Goodie-pris **/*** - les vilkår

Gratis frakt ved kjøp over 699 NOK som Goodie-medlem. Les mer
Levering innen 2-5 virkedager. Les mer
30 dagers returrett. Les mer

Asivik Adventure Fleece er en lett og elastisk fleece for kvinner. Fleecen er perfekt for alle typer aktiv bruk. Enten du bruker den som et mellomlag - under skallet eller skijakken eller som et ytre lag når ting blir veldig sterke, vil du sette pris på Adventure-fleecen din.

Fleecen er skåret for kvinner og har et - passform som i kombinasjon med stretchmaterialet sikrer at fleecen følger alle bevegelsene dine. En klar fordel for alle typer aktivt utendørsliv, skil¢b traill¢b osv.

Det glatte eksteriøret sikrer at fleecen enkelt og uanstrengt fungerer under jakken og ryggsekken uten å skape unødvendig friksjon. Det tar heller ikke opp mye plass under jakken, noe som også bidrar til god bevegelsesfrihet.

Adventure Fleece har en - hette som følger hodets bevegelser. Den er funksjonell i alle former for aktivitet. Hetten er laget for å sitte godt og ta minimalt med plass perfekt hvis du bruker den under ski- eller sykkelhjelmen.   

Ermene er forlenget og har hull for tommelen. Det er derfor du kan holde blodårene og baksiden av hånden varm mens du pakker utstyret ditt og spiser frokost på en solfylt høsttur. I tillegg gjør det lange ermet og tommelhullet at ermet kan trekkes inn i hansken på kalde ski- eller turdager.   

Det er to flate glidelommer foran som er flotte for oppbevaring av små gjenstander eller for oppvarming av kalde fingre under pauser underveis.

Slitesterk overflate og innvendig
Adventure Fleece har et glatt og slitesterkt eksteriør som tåler slitasje mens du holder deg fin.

Innsiden er skrapet opp og er pent bl¢d mot huden. Samtidig gir den ripete innsiden av fleecen gode isolerende og - egenskaper.

Alt i alt er Asivik Adventure Fleece en veldig god teknisk fleece som er perfekt for alle typer aktiv bruk der du vil ha en lett og - fleece.

Merk at fleecen er stor i størrelse. Det anbefales å gå ned en snag fra din vanlige snag.  


Asivik Adventure Fleece, dame
Asivik
Asivik Adventure Fleece, dame
708 NOK
885 NOK
Loading...